SIKÇA SORULAN SORULAR

Tüm sorularınızın yanıtları

Ödemeler & Ücretler

Eğitim ücretlerimiz hakkında web sayfamızı, eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitim ücretlerimizin ödemeleri (havale, Eft, nakit, taksit, kredi kartına taksitlendirme vb.) hakkında web sayfamızı, eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Üniversitemiz Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi tarafından yapılacak eğitim programı ve kurslarda; üniversitemiz mensupları ve öğrencileri için, üniversitemiz emekli ve mezunları ile birinci derece şehit yakınları ve gaziler için %10 oranında indirim yapılması hakkında Hacettepe Üniversitesi 28.10.2014 Tarih, 42. Oturum ve 2014-3108 Sayılı Yönetim Kurulu Kararı İçin tıklayın.

Ödenmiş olan eğitim bedeli karşılığında fatura düzenlenmektedir.

Eğitimler

Katılmak istediğiniz eğitim programının özelliklerine göre bu durum değişebilir. Bu konuda bilgi almak için eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Katılmak istediğiniz eğitim programının özelliklerine göre bu durum değişebilir. Bu konuda bilgi almak için web sayfamızı, eğitim kataloglarımızı inceleyebilir, merkezimizi telefonla arayarak ya da e-posta yazarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitim programlarımızın açılacağı dönemlerle ilgili duyuruları web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bazı programlarımızla ilgili dönemleri eğitim kataloglarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Eğitim programlarımızın açılacağı dönemlerle ilgili duyuruları web sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bazı programlarımızla ilgili dönemleri eğitim kataloglarını inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Eğitimlerle ilgili tüm bilgileri web sayfamızı ve eğitim kataloglarımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.

H.Ü. Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Beytepe Yerleşkesi eski KOSGEB binası 1. kat ofisimizde hizmet vermektedir.

Bu konuyla ilgili bilgiler eğitim kataloğumuzda yer almaktadır. İlgili eğitimin kataloğunu inceleyerek ya da web sayfamızdaki duyurular bölümünden ilgili eğitimin kotası-katılımcı sayısı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Ön kayıt başvuru formunu doldurduktan sonra merkezimiz tarafından e-posta ya da telefonla kesin kayıt için size dönüş yapılacaktır.

Evet eğitim programlarımıza eksiksiz katılmanız halinde belge alma hakkına sahip olabilir siniz. O nedenle eğitime katılım listelerini mutlaka imzalamanız gerekir.

Eğitim sonunda katıldığınız eğitim programının özelliğine göre “Katılım Belgesi” ya da “Sertifika” verilmektedir.

Katıldığınız eğitimde sınav ve ölçme-değerlendirme süreci ile ilgili bilgilere eğitim kataloglarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki eğitimde bu eksiklikleri gidermesi koşuluyla sınava girilebilir.

Eğitim programımızın süresi, niteliği ve olanaklarına uygun olarak merkezimiz tarafından ikramlar sunulmaktadır. Bazı eğitimlerde kafeterya hizmetleri ve olanaklarından katılımcıların yararlanması sağlanmaktadır.

Merkezimizin bu hizmetlere yönelik bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Faklı Bir Sorunuz Varsa Lütfen İletişime Geçin